«Велич України в її Соборності»

2017-01-20

22 січня – День Соборності та Свободи України. Боротьба українського народу за соборність своїх земель – одна із важливих сторінок нашого минулого. Це свято загальноукраїнського, загальнодержавного єднання відзначається в усіх куточках країни. У цей день жителі Тростянеччини, як і весь український народ, вшановували свою Батьківщину - країну з тисячолітньою історією і унікальною спадщиною.

Бібліотекар Лілія Пархоменко привітала присутніх зі святом – Днем Соборності і Свободи і відзначила, що 98 років назад була втілена мрія українського народу про єдність держави та розповіла про становлення України як держави, про славних синів українського народу, які боролися за втілення ідеї відродження соборності країни.

Про довгий і тернистий шлях України до соборності йдеться в цікавих документальних джерелах. Тож діти із великою цікавістю переглянули книжкову виставку - інсталяцію «Велич України в її Соборності». Серед учнів виявилося багато охочих взяти книги додому, щоб більш детально ознайомитися з історією своєї країни.

День Соборності та Свободи – це нагадування про те, що сила нашої держави – в нашій єдності.

Кiлькiсть переглядiв: 144